Погода:
Киев сегодня
Киев
Донецк
Одесса
Львов
Харьков
Санкт-Петербург
Москва
Сегодня Завтра
НБУ
НБУ Межбанк Наличные
EUR
30.72
USD
27.09
RUB
0.41
EUR
30.68
USD
27.06
RUB
0.41
EUR
29.22
USD
26.07
RUB
0.46
Кав'ярня Києва "Каффа" - завжди смачна кава
Каффа
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Текущий рейтинг
1/5 (1 голос)
З кожним днем все більше і більше людей в Україні, так само як і в усьому світі, приходять до висновку про те, що починати свій день з чашки кави - це не тільки смачно, а й корисно для продуктивності самого дня, адже такий напій, як кава заряджає нас енергією, бадьорістю та гарним настроєм на весь день.

Причому хтось полюбляє випити кави лише зранку, а дехто може випити до десяти чашок за день, причому як вдома, так і в офісі, на обіденній перерві, та ввечері у кав'ярні.

В той же час, коли ми п'ємо каву не у себе вдома, ми не можемо зварити її так як нам того захочеться, адже у різних закладах використовують різні сорти кави та різні пристрої для її приготування. Але існують улюблені заклади, які за час своєї роботи в даній сфері, зарекомендували себе з найкращої сторони і саме таким закладом є кав'ярня Києва під назвою "Каффа". 


До речі "Каффа" - це вже мережевий заклад, адже у Києві на сьогоднішній день вже існує дві кав'ярні даного бренду. Перша з них вперше відкрила свої двері у самому центрі Києва на провулку Тараса Шевченка ще у 1998 року, а друга успішно працює з 2005 року в мальовничому місці на Подолі. Ці заклади мають, крім багаторічної історії, вже певну аудиторію постійних відвідувачів, так що вони вже мають, в якомусь розумінні, культовий статус для не одного покоління киян та гостей міста. І саме тут можна вибрати найякісніші, найароматніші, щойно обсмажені зерна кави, відповідно до ваших уподобань. Замовити каву в зернах можливо  на сайті кав'ярні https://kaffa.ua/uk/.


Останнім часом у місті Києві відкривається все більше маленьких та великих кав'ярень, так як кава стає все більш популярною, але здебільшого вони не мають великої популярності з різних причин. Врешті-решт такі заклади закриваються і дають можливість новим підприємцям спробувати себе в цьому бізнесі, але якщо ви не хочете експериментувати і шукаєте місце, де ви гарантовано зможете відпочити та насолодитися ароматною та дуже смачною кавою - вибирайте одну з кав'ярень "Каффа" та приєднуйтесь до перевіреного часом закладу, в якому вже існують свої традиції та цінності.


Хтось любить пити каву у кав'ярні, хтось варить каву за старими традиціями, а хтось купує найновіші кавомашини від відомих європейських брендів для дому чи офісу, на яких, крім звичайного напою, можна приготувати капучіно, латте, мокко, маккіато та багато інших напоїв. Та всіх цих людей об'єднує любов до неповторного смаку кави, яка заряджає енергією та позитивом, і всі вони цінують в першу чергу якість такого напою.


На цю тему можна писати цілі дисертації, так як видів кави та варіантів її приготування існує дуже багато. Тому, якщо хочеться отримати справжню насолоду від напрою, краще за все довірити приготування ідельної кави саме фахівцям кав'ярні "Каффа", які допоможуть зорієнтуватися у величезному виборі, та які врахують всї ваші індивідуальні вподобання та смаки.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Текущий рейтинг
Комментарии (0)
Войти через: